Bramy garażowe

Bramy segmentowe z naszej oferty wykonywane są z paneli renomowanej firmy niemieckiej THYSSEN KRUPP. Jest to potężny niemiecki koncern posiadający miano jednego z największych na świecie producentów stali węglowej oraz stali nierdzewnej.

Panele składają się z dwóch stalowych, ocynkowanych okładzin, pokrytych lakierem bądź folią PVC. Rdzeń stanowi twarda pianka poliuretanowa o grubości 40 mm (współczynnik izolacji cieplnej = 1W/m2K.) Dostępne są w standardowych kolorach: białym, brązowym, niebieskim, czerwonym, srebrnym oraz w trzech kolorach drewnopodobnych: złoty dąb, orzech i mahoń. Na życzenie – w każdym innym kolorze z palety RAL. Do wyboru 210 barw.
Wszystkie stosowane w bramie podzespoły są wysokiej klasy, co gwarantuje wieloletnia bezawaryjną eksploatacje. Rolki prowadzące wykonane są z tworzywa o wysokiej wytrzymałości na bezobsługowych łożyskach tocznych i służą bezawaryjnie przez cały okres użytkowania bramy.
System równoważenia ciężaru bramy oparty jest na sprężynach skrętnych. Zapewnia to lekkie, bezpieczne otwieranie i zamykanie bramy. Uchylne bramy garażowe to połączenie klasycznej prostoty działania z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Produkowane w każdym niemal rozmiarze i w różnych standardach wyposażenia, stanowią najbardziej popularne rozwiązanie problemów bezpieczeństwa przydomowych garaży.
Nasze bramy garażowe są ponadczasowe i zawsze w modzie. Wypełnienia z przetłoczeniami cieszą się duża popularnością a pionowy lub poziomy frez podkreśla dodatkowo wzór przetłoczeń. Istnieje przy tym możliwość całkowicie indywidualnego kształtowania wyglądu bramy: dzięki estetycznym uchwytom, bogatej kolorystyce i ozdobnym przeszkleniom.
Wszystkie prawa zastrzeżone