Drzwi wejściowe – S-Door

Drzwi wejściowe S-Door to drzwi wejściowe przeznaczone do mieszkań w bloku, jak i domów jednorodzinnych.

Drzwi antywłamaniowe charakteryzują się do doskonałym stosunkiem cena – jakość. Najtańsze modele drzwi wejściowych Magnolia, Wrzos oraz Forsycja znakomicie sprawdzą się jako drzwi do mieszkania w bloku. Bardzo dobre wygłuszenie i ocieplenie wełną mineralną zapewnią ciszę i ciepło nawet w mieszkaniach na parterze. Wszystkie pozostałe modele drzwi antywłamaniowych S-Door mają zastosowanie jako główne drzwi wejściowe do domu (przeszklone lub z dostawką) lub mieszkania w bloku (pełne). Drzwi zewnętrzne S-Door posiadają wysokiej jakości dwa zamki: zamek wieloryglowy główny i dodatkowy zamek górny oraz znakomite ocieplenie i wygłuszenie z piany poliuretanowej.

Zakupu drzwi wejściowych możecie Państwo dokonać w sklepie internetowym www.sklep.tymex.pl oraz w każdym z naszych sklepów stacjonarnych w Kielcach, Radomiu, Pionkach i Kozienicach lub poprzez nasze konto w serwisie Allegro:Drzwi wejściowe lakierowane wewnętrzne
(nieodporne na warunki atmosferyczne):


Drzwi antywłamaniowe wejściowe wewnątrzklatkowe. Otwierane na zewnątrz i do wewnątrz. Ościeżnica wykonana z blachy o grubości 1,2 mm, wyposażona w próg ze stali nierdzewnej; uszczelkę główną i dwie uszczelki wspomagające, trzy zawiasy chowane wewnątrz ościeżnicy, które otwierają się pod kątem 110°.
Skrzydło drzwiowe:
Konstrukcja stalowa pokryta tłoczoną blachą ocynkowaną o grubości 0,5 mm, malowana i lakierowana (struktura drewna); akustyczne, wypełnione wełną mineralną i kratownicą stalową. Skrzydło posiada 16 rygli: 4 wchodzące od strony zamka głównego, 2 wchodzące od strony zamka dodatkowego, 4 wchodzące w ościeżnicę w górnej i dolnej części oraz 6 wchodzących w poziomą część ościeżnicy.
W cenę drzwi wliczono: skrzydło drzwiowe, zawiasy, ościeżnica, zamki z wkładkami i kompletem kluczy aktywnych, zabezpieczenie wkładki przed rozwierceniem, klamka z szyldem, wizjer oraz próg ze stali nierdzewnej.


Rozmiar: 860x2050mm, 960×2050 mm
Kolory: złoty dąbMagnolia

649 zł
Wrzos

649 zł

Forsycja

649 zł

Drzwi wejściowe laminowane PCV zewnętrzne:
(odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV)


Drzwi antywłamaniowe wejściowe zewnętrzne. Otwierane na zewnątrz i do wewnątrz. Ościeżnica wykonana z blachy o grubości 1,2 mm, wyposażona w próg ze stali nierdzewnej; uszczelkę główną i uszczelki wspomagające, trzy zawiasy chowane wewnątrz ościeżnicy, które otwierają się pod kątem 110°.
Skrzydło drzwiowe:
Konstrukcja stalowa pokryta tłoczoną blachą ocynkowaną o grubości 0,5 mm, laminowana PCV (struktura drewna); akustyczne, wypełnione pianką poliuretanową z kratownicą stalową. Skrzydło posiada 13 rygli: 4 wchodzące od strony zamka głównego, 1 wchodzące od strony zamka dodatkowego, 4 wchodzące w ościeżnicę w górnej i dolnej części oraz 4 wchodzących w pozioma cześć ościeżnicy.
W cenę drzwi wliczono: skrzydło drzwiowe, zawiasy, ościeżnica, zamki z wkładkami i kompletem kluczy aktywnych, klamka z szyldem, kotwy do montażu, wizjer oraz próg ze stali nierdzewnej.

Rozmiar: 870x2050mm, 970×2050 mm
Kolory: złoty dąb, orzechMajorka

749 zł
Sardynia

749 zł

Malta

749 zł
Barbados

749 zł

Aruba

999 zł
Jamajka

1.099 zł

Teneryfa

1.099 zł
Aronia

1.099 zł

Limba

1.099 zł
Kreta

999 zł

Floryda

1.249 zł
Madagaskar

1.249 zł

Majorka z dostawką

1.699 zł
Teneryfa z dostawką

1.949 zł

Wszystkie prawa zastrzeżone