2.06.2014 r.

Dzień Dziecka z Firmą Tymex na Auto Moto Show!

XI edycja Auto Moto Show Skaryszew zgromadziła tłumy miłośników tuningu, car audio oraz szeroko rozumianej tematyki motoryzacyjnej. Organizatorzy zgromadzili ponad 60 super pojazdów w halach i 12 democarów car audio – same rodzynki z całej Polski (ponad dwadzieścia aut z mega ciśnieniem DB). Samochody torowe dobijające mocą do 1000 koników, symulatory jazdy na jednym kole. Ponad 100 aut zlokalizowanych wokół obiektu, które przeszły wiele modyfikacji.
Dla dzieci przygotowane zostały takie atrakcje jak: paintball laserowy, zupełnie bezbolesny mega zabawa w promieniach podczerwieni ze specjalnymi efektami. Pokazy samochodów zdalnie sterowanych typu offroad i małych driftowozów, które dadzą czadu na zewnątrz i w hali na specjalnych przygotowanych torach. Każdy mógł spróbować własnych sił z autami RC.
Do pokazów palenia gumy zgłosiły się pojazdy z mocą przekraczającą 500 koni mechanicznych. Radomski GAME BAR przygotował specjalną strefę dla fanów gier video, gdzie chętni mogli ścigać się na wirtualnym torze z najbardziej sławnego motoryzacyjnego programu na świecie „TOP Gear” w grze FORZA MOTOR SPORT, ekran o przekątnej 4 metrów i nagłośnienie 2000 watt zapewniło niesamowite efekty.
Radomski klub miłośników RC przygotował specjalny pokaz śmigłowców oraz zdalnie sterowanych samolotów.
autor: MSJN


Wszystkie prawa zastrzeżone