28.09.2012 r.

Echo Dnia: „Na Tymex można liczyć”


Prezes Korony Tomasz Chojnowski (z lewej) i Mariusz Grabowski,
właściciel firmy Tymex, są bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy
Ta ceniona firma od ośmiu lat wspiera Koronę. – Jesteśmy widoczni na Arenie Kielc, będzie też czynić starania, żeby logo było na koszulkach piłkarzy – mówi Mariusz Grabowski

Firma Tymex od 2005 roku wspiera Koronę. – Za namową mojego serdecznego kolegi, nie żyjącego już Sławka Rutki, pojawiłem się na meczu Korony, jeszcze na Szczepaniaka, i od razu pomyślałem o współpracy z tym klubem – mówi Mariusz Grabowski. Jest on właścicielem tej cenionej firmy, która zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną stolarki okiennej i drzwiowej.

Kiedy właściciel firmy Mariusz Grabowski postanowił otworzyć oddział swojej firmy na terenie województwa świętokrzyskiego, pierwsza myśl padła na Kielce.

KIBICE KORONY TO STALI KLIENCI

- Sama myśl otwarcia oddziału kieleckiego była formalnością, ale trafienie do Korony, to zasługa mojego serdecznego kolegi, byłego piłkarza Korony Sławka Rutki. Za jego namową pojawiłem się na stadionie przy ulicy Szczepaniaka i od razu pomyślałem o współpracy. Doszedłem do wniosku, że dzięki reklamie na stadionie Korony dotrę do tysięcy mieszkańców Kielc i łatwiej będzie nam zaistnieć w regionie świętokrzyskim. Tak właśnie się stało i dziś oddział kielecki prosperuje bardzo dobrze. Pewnie jest to też zasługa kibiców Korony Kielce, którzy są naszymi klientami i korzystają z naszych usług – z zadowoleniem mówi Mariusz Grabowski.

JEST REKLAMA NA STADIONIE, MOŻE BĘDZIE NA KOSZULKACH

Firma Tymex od początku swojej działalności aktywnie wspiera sport, ciekawe pomysły i wydarzenia. Koncentruje się na promowaniu młodych talentów lokalnego sportu oraz różnych działań związanych bezpośrednio i pośrednio ze sportem. – Logo naszej firmy można dostrzec na koszulkach wielu drużyn młodzieżowych na Mazowszu. Pod nazwą naszej firmy ruszyły rozgrywki klasy okręgowej (Tymex Liga Okręgowa – przyp. red.). Będziemy czynić starania, żeby logo firmy Tymex, które jest widoczne na Arenie Kielc, znalazło się również na koszulkach piłkarzy Korony – mówi o swoich planach Mariusz Grabowski.

TO JEST DOBRY PROGNOSTYK

Właściciel firmy Tymex świetnie orientuje się w tym, co dzieje się w Koronie. Na bieżąco śledzi jej wyniki, chodzi na mecze rozgrywane na Arenie Kielc. Bardzo ucieszyło go ostatnie zwycięstwo 2:1 z Podbeskidziem Bielsko-Biała, pierwsze w tym sezonie. – Ta wygrana to dobry prognostyk przed zbliżającymi się meczami z drużynami z dołu tabeli, z GKS Bełchatów i Zagłębiem Lubin – mówi Mariusz Grabowski. Podobnie jak inni kibice, ma nadzieję, że Korona będzie grała z olbrzymią ambicją, z charakterem i systematycznie będzie gromadzić punkty. – Powtórka wyników z minionego sezonu, kiedy wszyscy wielcy polskiej ekstraklasy, bali się ekipy trenera Ojrzyńskiego jest mile widziana – dodaje.

STAWIAJĄ NA RZETELNOŚĆ

Firma Tymex ma uznaną markę, nie tylko w naszym regionie. Głównym profilem jej działalności jest sprzedaż hurtowa i detaliczna stolarki okiennej oraz drzwiowej. – Solidnym i profesjonalnym podejściem do każdego klienta wypracowaliśmy sobie wysoką pozycję w branży budowlanej jako lider w sprzedaży stolarki PVC – z satysfakcją mówi Mariusz Grabowski. Potwierdzeniem rzetelności i uczciwości przedsiębiorstwa jest jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w polskim biznesie – Złoty Certyfikat Rzetelności oraz nominacja do nagrody Granitowy Tulipan 2011 w kategorii firm roku. – Ale na tym nie zamierzamy poprzestać, bo stawiamy sobie coraz większe wyzwania – podkreśla Mariusz Grabowski, właściciel firmy Tymex.
źródło: Echo Dnia, autor: Dorota KUŁAGA kulaga@echodnia.eu


Wszystkie prawa zastrzeżone