17.01.2014 r.

Już w lutym dwie Gale Boksu Tymex

Już 08.02.14 r. w Pionkach odbędzie się Tymex Boxing Night – Gala Boksu Zawodowego & MMA.
W walce wieczoru zaboksuje radomianin Michał Żeromiński (5-1, 1KO), który wraca na ring po niezwykle ciężkim pojedynku z Rafałem Jackiewiczem. Pięściarz z Radomia liczy na wsparcie wszystkich kibiców, którzy zawsze pokazywali, że dla nich warto wychodzić na ring.
Ponadto wystąpią dwaj niezwykle utalentowani zawodnicy Grupy Tymex Boxing Promotion, zbierający pochwały od najbardziej uznanych specjalistów boksu zawodowego: Nikodem Jeżewski (5-0, 4 KO) oraz Michał Gerlecki (2-0), a ponadto Robert „Arab” Parzęczewski (1-0). Swoją kolejną walkę stoczy wicemistrzyni świata w kicboxingu Ewa Brodnicka (2-0).
Oprócz walk bokserskich stoczone zostaną dwa pojedynki w formule MMA, gdzie w jednej z nich w wadze ciężkiej wystąpi Mateusz Gola – mieszkaniec Pionek (nazwisko jego rywala poznamy niebawem). Wszyscy pamiętamy jego niesamowity pojedynek na poprzedniej sierpniowej Gali.
Natomiast 22.02.24 r. w Tczewie zapraszamy na EbroGym Fight Night. Tutaj oprócz czterech walk zawodowych zobaczymy również pojedynki MMA oraz starcia amatorskie.
W walce wieczoru wystąpi Patryk Litkiewicz. Jego walka odbędzie się na dystansie sześciu rund, a oponenta poznamy w najbliższym czasie.
Między linami zaprezentuje się również faworyt malborskiej publiki, Mateusz Kaniecki. Jego występ zaplanowano na cztery rundy. Trzecim pojedynkiem zawodowym na tczewskiej gali będzie występ niepokonanego Bartłomieja Wańczyka z Poznania, który gościnnie zaboksuje sześć rund.
To na pewno nie koniec atrakcji, jednak pozostałe szczegóły organizatorzy zostawiają w tajemnicy.
autor: MSJN


Wszystkie prawa zastrzeżone