29.03.2014 r.

Miss Studniówek 2014

To był pierwszy taki konkurs w Pionkach. W czwartek poznaliśmy Miss Studniówek 2014. Została nią Paulina Woźniak, tegoroczna maturzystka z Zespołu Szkół im. Śniadeckiego. Sponsorem nagród była m.in. firma Tymex, a organizatorem wyborów – redakcja Pionki24. Finał odbył się w Miejskim Centrum Kultury i Biblioteka w Pionkach.
Finałową imprezę poprowadziła Anna Molenda z Miejskiego Centrum Kultury i Biblioteka. Każda z dziewczyn została jeszcze raz zaprezentowana publiczności i mogła poczuć się jak modelka, przechodząc po specjalnie przygotowanym wybiegu wyłożonym czerwonym dywanem. Przy zejściu pomagali Misskom dżentelmeni w gustownych frakach, czyli Ksawery Grotkowski, Wojtek Patyna i Mateusz Molenda. Dziewczyny miały trochę stresu przed wyjściem na wybieg, ale wszystkie wypadły rewelacyjnie.
Świetnym przerywnikiem pomiędzy prezentacją finalistek były występy taneczne dziewczyn z formacji Charlestone oraz tancerzy boogie woogie z klubu tańca KICK Lidii Żuchowskiej. Pięknie zaśpiewały dla wszystkich Paulina Mróz i Dominika Sobol ze Społecznego Ogniska Muzycznego.
Najważniejszym momentem było ogłoszenie wyników. Wręczyliśmy siedem równorzędnych statuetek, pamiątkowe zdjęcia i róże dla II Wicemiss, którymi zostały: Dorota Świątek, Marlena Bisińska, Adrianna Sobol, Agata Grzywacz, Anna Rogala, Julia Koperska i Małgorzata Cierpisz.
źródło: Pionki24.pl


Wszystkie prawa zastrzeżone