Reklama mobilna

Przyczepa reklamowa (mobil reklamowy) – to świetny dodatek do tradycyjnych kampanii reklamowych jak i sposób na niskobudżetowe kampanie o lokalnym zasięgu. Jest to nowoczesny i oryginalny nośnik reklamy zewnętrznej. Jego istota polega na ekspozycji banerów umieszczonych na bokach specjalistycznej przyczepy, której konstrukcja umożliwia ekspozycję dwóch banerów o wymiarach 500 cm x 250 cm.

Jedna przyczepa to 2 strony po 12,5 m2 czyli aż 25 m2 ruchomej powierzchni reklamowej! Przyczepa wyposażona jest również w głośniki, z których (w zależności od kampanii) słychać muzykę, hasło reklamowe, spot itp. Zachęcamy do prowadzenia akcji promocyjnych z wykorzystaniem nagłośnienia ponieważ zyskujemy dodatkowy efekt typu „czego Klient nie zobaczy, to usłyszy”. Nasze doświadczenie wyraźnie wskazuje na to, że połączenie reklamy dźwiękowej i wizualnej daje najlepszy efekt i umożliwia dotarcie do zdecydowanie większej liczby odbiorców. Tylko u nas kampania z użyciem głośników nie wymaga żadnej dodatkowej opłaty! Nasza przyczepa reklamowa jest holowana w centrach miast na terenie województwa mazowieckiego i świętokrzyskiego i w miejscach najczęściej uczęszczanych zarówno przez pieszych jak i kierowców czy też pasażerów komunikacji miejskiej. Taki sposób reklamy pozwala w szybki i tani sposób dotrzeć do tysięcy odbiorców, co gwarantuje niebywały sukces.

Innowacyjny sposób reklamy przyciąga uwagę przechodniów a ta skupia się na reklamie Państwa firmy. Samochód porusza się zawsze „tempem spacerowym” co pozwala na dotarcie do jak największej ilości potencjalnych Klientów a przechodniom na zapoznanie się z treścią billboardu.


Aby skorzystać z tej niezwykle skutecznej formy reklamy mają Państwo do dyspozycji następujące opcje:
Ekspozycja ruchoma – samochód wraz z przyczepą porusza się po ściśle ustalonej z klientem trasie. Standardowy czas emisji wynosi 8 godzin dziennie lub 100 km w tempie ok. 25 km/h;
Ekspozycja stacjonarna – postój reklamy w ustalonym z klientem miejscu z możliwością czasowej zmiany miejsca postoju;
Dzierżawa przyczepy – wynajem przyczepy przez klienta po wpłaceniu zastawu.


Cennik:
Mobile samochodowe
Ilość dni Ekspozycja
ruchoma
Ekspozycja
stacjonarna
Dzierżawa
przyczepy
1-2 239 zł 39 zł 58 zł
3-5 229 zł 29 zł 50 zł
6-10 209 zł 27 zł 46 zł
powyżej
10
ustalana indywidualnie
W przypadku kampanii realizowanych poza Kielcami lub Radomiem koszty ustalamy indywidualnie.
Dla stałych klientów rabaty !!!
Podane ceny netto.Dodatkowe usługi:
Polecamy wydruk wielkoformatowy na banerze (dwie strony) + oczkowanie w cenie 35 zł/m2 netto. Koszt montażu na przyczepie to 50 zł. Reklamę na banerze można wielokrotnie montować i zdejmować, co w przypadku prowadzenia długoterminowej akcji z „przerwami” sprawi, że takie rozwiązanie okaże się tańsze niż wielokrotne drukowanie i wyklejanie plakatów na przyczepie.
Wszystkie prawa zastrzeżone