O Firmie

Nasza firma powstała w 1992 roku. Działa więc na rynku kilkanaście lat. Z oknami związani jesteśmy od 1998 roku i od tegoż roku zajmujemy się detaliczną i hurtową sprzedażą stolarki budowlanej.

W tym czasie wypracowaliśmy sobie bardzo wysoką pozycję w sprzedaży stolarki budowlanej na lokalnym rynku. Z biegiem lat coraz więcej klientów okazywało i nadal okazuje zaufanie naszej firmie przyczyniając się do jej dynamicznego rozwoju.
Naszym klientom zapewniamy ciekawy i bogaty asortyment. Oferowane przez nas towary to wyroby wysokiej jakości pod względem estetycznym i funkcjonalnym, odpowiadającym europejskim standardom. Trzon naszej oferty stanowi stolarka budowlana tj. okna PCV, rolety, drzwi, bramy. Logo firmy jest szeroko rozpoznawane zarówno przez przedstawicieli branży budowlanej, klientów hurtowych jak i przez klientów indywidualnych.
Jesteśmy uczestnikami programu Rzetelna Firma. Jest to program prowadzony pod patronatem Krajowego Rejestru Długów. Celem Programu jest promocja rzetelności płatniczej i transparentności w obrocie gospodarczym oraz promocja pozytywnego wizerunku firm będących jego uczestnikami. Certyfikat Rzetelności jest dokumentem potwierdzającym, że jego posiadacz sumiennie reguluje swoje zobowiązania i stanowi dlań rekomendację udzieloną przez największą w Polsce instytucję weryfikującą rzetelność przedsiębiorców i konsumentów. Sprawdź naszą rzetelność:


Nie ograniczamy jednak swoich działań do podstawowej działalności w branży stolarki otworowej. Aktywnie wspieramy sport, ciekawe pomysły i wydarzenia. Jesteśmy m.in. głównym sponsorem zawodowej grupy bokserskiej Tymex Thunder Promotions. Koncentrujemy się na promowaniu młodych talentów, lokalnego sportu oraz różnych działań związanych bezpośrednio i pośrednio ze sportem. Reagujemy na potrzeby i przedsięwzięcia społeczne. Wspieramy akcje charytatywne oraz wydarzenia oświatowe i kulturalne.

Tymex Thunder Promotions

Jesteśmy również sponsorem tytularnym Tymex Ligi Okręgowej:

Wspieramy też Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych z oddziałem w Pionkach i Caritas Pionki.
Zapraszając Państwa do nawiązania kontaktów i współpracy z naszą firmą życzymy zarazem trafnych decyzji inwestycyjnych oraz udanych zakupów.
Zapraszamy
Pracownicy i Właściciel firmy TYMEX
Wszystkie prawa zastrzeżone