4.04.2014 r.

Pokazali, że szczytny cel jednoczy!

W dniu 30 marca 2014 roku w Radomiu został zorganizowany event, którego celem było wsparcie Pana Krzysztofa (32 lat), który 16 czerwca 2013 roku podczas meczu w Siennie doznał stłuczenia mózgu, stracił przytomność i zapadł w śpiączkę. W pierwszej połowie meczu Krzysztof Gumulak, odbił piłkę głową i padł nieprzytomny na murawę. Do dziś wymaga on stałej rehabilitacji, leków oraz środków pomocniczych i pielęgnacyjnych, co wiąże się z bardzo dużymi nakładami finansowymi.
Całe spotkanie miało miejsce w Strefie Łucznik przy ul. Grzecznarowskiego 2 (plac przy klubie Archiwum), gdzie odbył się otwarty pokaz motocykli, samochodów oraz Drift i Drift Taxi prowadzony przez profesjonalną grupę „zapaleńców” motoryzacyjnych Prodrive Radom. Dzięki nim, nie tylko można było obejrzeć ich umiejętności jazdy, ale również zasiąść na prawym fotelu pasażera i poczuć emocję związane z tym sportem. Było głośno i ostro.
W tym dniu odbył się również szereg licytacji m.in. rękawic MMA z autografem Mameda Khalidova przekazane przez właściciela firmy Tymex i jednocześnie promotora grupy Tymex Boxing Promotion – Mariusza Grabowskiego, koszulki treningowej Klubu Olipique Marsylia limited edition przekazanej przez firmę FONDO, czy przelot samolotem nad lotniskiem Pisatów przekazany przez firmę Trafika, a niespodzianki dla najmłodszych uczestników zapewniło m.in. Studio Edukacji Artystycznej Pinezka.
Na razie organizatorzy dokładnej sumy nie podają, ale już wiadomo, że ta zbiórka pieniędzy była wyjątkowa!
źródło: zebrra.tv


Wszystkie prawa zastrzeżone