Rolety

Posiadamy w ofercie bardzo bogaty wybór rolet materiałowych, verticali, plis, żaluzji, moskitier oraz mat bambusowych w niskich cenach:

- rolety materiałowe – mini – to bezinwazyjny system wyposażony w żyłkę prowadzącą z tyłu tkaniny, która po opuszczeniu rolety jest zasłonięta i niewidoczna dla użytkowników. Roleta Mini Fix zakładana jest na ramę okienną za pomocą uchwytów bez konieczności nawiercania.
- rolety materiałowe – uni – to rolety, których materiał‚ osłonięty jest aluminiową kasetą. Tkanina jest opuszczana w aluminiowych płaskich prowadnicach, przyklejanych do ramy okiennej, co zapobiega wypięciu się materiału przy uchylonym oknie, oraz w znacznym stopniu zapobiega przenikaniu światła do pomieszczenia. Mechanizm samoblokujący pozwala w łatwy i wygodny sposób na zatrzymanie tkaniny w dowolnej wysokości.
- rolety materiałowe – besta – to rolety, których materiał‚ osłonięty jest estetyczną aluminiową kasetą przyklejaną do ramy okiennej. Tkanina jest opuszczana w aluminiowych prowadnicach przestrzennych przyklejanych do ramy okiennej. System ten nie zmniejsza światła szyby, natomiast idealnie zatrzymuje przenikanie światła słonecznego, a także zapobiega wypięciu się materiału przy uchylonym oknie. Mechanizm samoblokujący pozwala w łatwy i wygodny sposób na zatrzymanie tkaniny na dowolnej wysokości. Kaseta i prowadnice dostępne są w kolorze: biały, brąz, złoty dąb, mahoń, dąb bagienny, orzech, sosna, anoda.
- rolety wolnowiszące – to tradycyjna osłona okienna zastępująca zasłonę lub firanę. Roleta montowana jest do ściany nad oknem, do sufitu, we wnęce okiennej lub bezpośrednio na ramie okiennej. Ten system jest bardzo praktyczny i łatwy w obsłudze, dzięki mechanizmowi łańcuszkowemu, który umożliwia zatrzymanie rolety na dowolnej wysokości.
- verticale, czyli żaluzje pionowe – stanowią alternatywę do zastosowań w biurach, hotelach, jak również w budynkach mieszkalnych. Są idealnym rozwiązaniem dla dużych okien, w tym okien widokowych. Doskonale zabezpieczają pomieszczenie przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, podnoszą poczucie komfortu i przytulności. Ich bogata kolorystyka, a także różnorodność materiałów, z których są wykonywane pozwoli Państwu dopasować je do wszelkiego rodzaju wnętrz. Standardowo wykonujemy verticale o szerokości lameli 127 mm.
- plisy – to jedna z ciekawszych propozycji w systemach przeciwsłonecznych pod względem funkcjonalności. Mogą posiadać prawie dowolne kształty: prostokąt, trójkąt, trapez czy fragment okręgu. Mogą pracować w dowolnie nachylonej płaszczyźnie, od pionowej do horyzontalnej. Bogata oferta tkanin spełni każde oczekiwania pod kątem zarówno dekoracyjności jak i stopnia zaciemnienia
- maty bambusowe – swym egzotycznym wyglądem mogą stanowić, wśród wielu innych osłon przeciwsłonecznych, oryginalną oprawę naszych okien. Wykonane z naturalnych materiałów – drewna, bambusa, trzciny czy juty o zróżnicowanej gęstości splotu umożliwiają różne zaciemnianie pomieszczeń i dają możliwość doboru maty do różnych wnętrz. Bogata i bardzo różnorodna oferta naszej firmy na pewno pozwoli Państwu dobrać matę odpowiednią do stylu w jakim zaprojektowane zostało Państwa wnętrze i nada mu niepowtarzalny charakter. Mata bambusowa w systemie rzymskim posiada mechanizm blokujący sznurek, który poprzez przelotki umożliwia składanie jej na wzór rolety rzymskiej z tkaniną.
- moskitiery – to siatki przeciw owadom, a zarazem najlepsze i najprostsze zabezpieczenie przeciw wszelkim insektom nawet przy otwartych oknach i drzwiach. Moskitiera nadaje się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej. Prosty i pewny sposób mocowania ramki na całym jej obwodzie za pomocą uchwytów obrotowych, bez naruszania struktury ramy okiennej sprawia, ze zamontowana w oknie podwyższa jego funkcjonalność i chroni skutecznie nasze pomieszczenie przed owadami. Nie ogranicza widoczności w oknie i stanowi jego integralną część.

Montaż i ściągnięcie moskitiery nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Moskitiera drzwiowa otwierana jest na zawiasach, stanowi doskonałą ochronę przed owadami, gwarantując swobodne korzystanie z balkonów czy tarasów. Nie ogranicza widoczności w świetle drzwi. Moskitiera drzwiowa mocowana jest z jednej strony przy pomocy dwóch zawiasów do futryny drzwi a z drugiej strony przy pomocy zamków magnetycznych utrzymywana jest w pozycji zamkniętej.
- żaluzje drewniane 25 mm – największą zaletą żaluzji drewnianych jest ich naturalne piękno. Mnogość odcieni, pogłębiona grą naturalnych przebarwień i słojów daje się doskonale komponować z innymi elementami wnętrza oraz ramami okiennymi. Należy jednak pamiętać, iż drewniane listki żaluzji jako produkt naturalny mają słabą powtarzalność kolorów i zmienny układ słojów. Dla jednych stanowi to wadę dla innych podkreśla jeszcze bardziej ich naturalność. Żaluzje drewniane nie powinny być stosowane w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności
- żaluzje aluminiowe – należą do podstawowych osłon okiennych. Oferujemy je w dwóch szerokościach lameli: 16mm, 25mm. Posiadana przez nas gama kolorystyczna pozwala dopasować je do różnych aranżacji wnętrz. Zastosowany mechanizm sterujący umożliwia jej podniesienie i zatrzymanie na dowolnej wysokości. Żaluzja pozioma, nawierzchniowa, stosowana do wszystkich typów okien, obsługiwana jest za pomocą połączonego mechanizmu – pokrętła i hamulca sznurka, które wyprowadzone są „z przodu” (tj. z przedniej części rynny górnej ). Kolor szyny górnej, obciążnika lameli i drabinki wybierany według tabeli kolorów. Jako dodatkowe wyposażenie oferujemy prowadzenie boczne w postaci powlekanej PCV linki stalowej, przydatne szczególnie przy uchylnych oknach.
Wszystkie prawa zastrzeżone