Rolety zewnętrzne

Przedstawiamy Państwu naszą bogatą ofertę rolet zewnętrznych. Mamy do zaoferowania rolety zewnętrzne w systemie adaptacyjnym SK i SKO (przeznaczone do stosowania w istniejących budynkach), podtynkowym INTEGRO (do zastosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących), nadprożowym SKN (stosowanym w nowo wznoszonych budynkach) oraz nadokiennym EXTE (system stosowany do nowego i starego budownictwa).

System adaptacyjny SK i SKO:

Przeznaczony do stosowania w istnieją…cych budynkach. Roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub w ościeży. Skrzynka jest wówczas elementem dekoracyjnym i jest dopasowana do wyglą…du budynku. W systemie tym oferujemy do wyboru dwa rodzaje skrzynek: skrzynki w systemie SK 45 i okrą…głe w systemie Owal. Spełniając kolejne oczekiwania klientów o wysokich wymaganiach architektonicznych, poszukują…cych nowoczesnych i funkcjonalnych rozwią…zań Aluprof oferuje system Owal. Dotychczas sprawdzona i niezawodna technika rolet zostaje połą…czona z elegancką… i nowoczesną… skrzynką… i prowadnicą aluminiową… o zaokrąglonym kształcie. Dzięki tej niezwykłej formie mają… Państwo możliwość nadania każdej elewacji całkowicie indywidualnego charakteru.
System podtynkowy INTEGRO:

System do zastosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących (po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża). Zapewnia on optymalne rozwiązanie projektantom i budowniczym. Skrzynka rolety po otynkowaniu jest niewidoczna, a pozostałe elementy, czyli pokrywa rewizyjna i prowadnice, mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okien. Elementy podtynkowe systemu Integro nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża, toteż nie naruszają bilansu energetycznego budynku. W systemie Integro istnieje możliwość wykonania rolety tylko w wersji zwijanej zewnętrznie (lewoskrętnej).
System nadprożowy SKN:

Jest stosowany w nowo wznoszonych budynkach. Oferowane przez naszą firmę skrzynki SKN są gotowymi elementami budowlanymi do wykorzystania przez architektów i przedsiębiorstwa budowlane. Dzięki specjalnej technologii i zastosowaniu „twardego styropianu” (zapewnia zadowalający stopień izolacji termicznej) oraz odpowiednio dobrany nośnik tynku gwarantuje bezproblemowe wykończenie elewacji budynku.
System nadokienny EXTE:

Rolety nakładane na okno (rolety w systemie obudowy PCV) montowane są we wnęce razem z oknem. To system stosowany do nowego i starego budownictwa. Stanowią doskonały sposób na dokonanie zintegrowanej zabudowy wnęki wraz z oknem. Zalety systemu nadokiennego: -komorowa budowa ścian skrzyni roletowej zwiększa sztywność oraz poprawia parametry izolacji termicznej i akustycznej; -uniwersalny system rolet nadokiennych do zastosowania w domach nowych i remontowanych; -najnowocześniejsze rozwiązania techniczne; -materiały najwyższej jakości; -prosty montaż napędów paskowych, korbowych i elektrycznych; -bardzo duża kolorystyka – Renolit oraz RAL; -wewnętrzne ściany podziałowe; -system przesuniętego montażu – pas wychodzi ze ściany do zwijacza podtynkowego; -stalowe wzmocnienia ramy okiennej w miejscu połączenia z roletą – usztywnienie okna; -stalowe wzmocnienia ścian skrzyni roletowej; -wielkość skrzyń roletowych pozwala dostosować je do każdej grubości każdego rodzaju ścian zewnętrznych.
Wszystkie prawa zastrzeżone