14.08.2012 r.

Rusza TYMEX LIGA OKRĘGOWA

Już 15 sierpnia ruszy pierwsza kolejka Tymex Liga Okręgowa. Tak właśnie od najbliższych rozgrywek nazywać się będzie najwyższa klasa rozgrywkowa należąca do Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Już w połowie lutego poczyniono pierwsze kroki w radomskim okręgu, by uatrakcyjnić rozgrywki. Jednym z elementów podniesienia rangi, było znalezienie sponsora strategicznego dla danej ligi.
- „To poprawi rywalizację, a co za tym idzie – uatrakcyjni rozgrywki na poszczególnych szczeblach. Już teraz czekamy na oferty od sponsorów, firm, przedsiębiorstw” – czytaliśmy wówczas na oficjalnej stronie internetowej ROZPN. Jak się okazało pomysł związku nie przeszedł bez echa. Właśnie podpisano umowę z firmą Tymex, która będzie generalnym sponsorem klasy okręgowej. To wielkie wyzwanie dla naszej firmy – musimy zadbać m.in. o sprzęt sportowy dla klubów występujących na tym szczeblu rozgrywek, a także o nagrody dla najlepszych zespołów ligi.
Tymczasem sezon rozpocznie się w środę 15 sierpnia, a na inaugurację zagrają: Iłżanka Kazanów – Oskar Przysucha, Pilica Nowe Miasto (beniaminek) – KS Warka (spadkowicz), Gracja Tczów (beniaminek) – Proch Pionki, Jodła Jedlnia Letnisko (beniaminek) – Skaryszewianka Skaryszew, Zwolenianka Zwoleń – Plon Garbatka Letnisko, Oronka Orońsko – Legion Głowaczów, Sokół Przytyk – Powiślanka Lipsko, Ruszcovia Borkowice – Zawisza Sienno.
źródło: radomski-ozpn.pl; autor: MSJN


Wszystkie prawa zastrzeżone