2.01.2013 r.

Szampańska zabawa z Tymex’em

Setki mieszkańców Pionek bawiło się na pierwszym sylwestrze miejskim. Impreza odbyła się na terenie ogródka jordanowskiego przy ulicy Leśnej. Świetny koncert dał discopolowy zespół Impuls, który był gwiazdą wieczoru.
Zabawa rozpoczęła się po godzinie 20 od wspólnej dyskoteki, którą rozkręcali dwaj pionkowscy DJ-e, LucasTre i Depox. Całą imprezę prowadził Zbigniew Lisowski, znany konferansjer z Kielc. Z każdą kolejną minutą na placu przed scenę przybywało coraz więcej osób. Początkowo było może około dwustu, a tuż przed północą na terenie całego ogródka jordanowskiego bawiło się prawie tysiąc ludzi.
Wszystkim podobały się skecze kieleckiego kabaretu Czwarta Fala, który wystąpił w dwóch kilkunastominutowych setach. Po nich na scenę wyszła Małgorzata Główka. To laureatka wielu festiwalów w Polsce oraz zagranicą, uczestniczka telewizyjnych programów „Jaka to melodia?”, „Śpiewaj i walcz”. Młoda wokalistka szybko nawiązała świetny kontakt z publicznością. Śpiewała spokojniejsze standardy jazzowe i przeboje świetnie znane w sam raz do tańca. Pogoda w sylwestrową noc dopisała i wielu mieszkańcom Pionek udzielił się sylwestrowy nastrój. Sporo osób tańczyło w pobliżu sceny. O równych godzinach organizowano konkursy, w których można było wygrać najrozmaitsze gadżety promocyjne Pionek.
Gwiazdą wieczoru był zespół Impuls grający muzykę taneczną i disco polo. Zaczęli od swojego największego hitu „Sexualnie Niebezpieczna” i od razu rozkołysali ludzi pod sceną. O północy noworoczny toast i życzenia na 2013 rok składali ze sceny burmistrz Pionek Marek Janeczek oraz przewodniczący Rady Miasta Bohdan Tosza. Zaraz potem wszyscy mogli zobaczyć profesjonalnie przygotowany kilkuminutowy pokaz pirotechniczny w wykonaniu Zakładu Produkcji Pirotechnicznej „Basile” Agaty Muszyńskiej. Pokaz nie skończył zabawy w Pionkach, bo na scenę ponownie wszedł zespół Impuls, który grał prawie do godziny 1 w nocy. Przez całą noc na terenie ogródka jordanowskiego w Pionkach bawiło się w sumie ponad tysiąc osób. Było jednak bardzo spokojnie.
Współorganizatorem i pomysłodawcą imprezy była firma Tymex.
źródło: Pionki24.pl, autor: MSJN


Wszystkie prawa zastrzeżone