8.06.2015 r.

Tymex ambasadorem pokazów mody Fashion Show Radom 2015

Piękne modelki, także niepełnosprawne w ubraniach polskich projektantów, aktorzy i muzycy – wszystko to można było podziwiać podczas Fashion Show Radom, który odbył się w sobotnie przedpołudnie na placu Corazziego. Swoje kolekcje zaprezentowało kilkunastu projektantów. Tam stanął długi wybieg, na którym prezentowały się modelki i artyści. Całość poprowadził Conrado Moreno.
- Radom ma wielki potencjał modowy, chcieliśmy to pokazać i wykorzystać – mówił Bjorn Svenson, współorganizator Fashion Show Radom. – Jest też blisko Łodzi i Warszawy, a my chcemy stworzyć modowy trójkąt właśnie bazując na tych trzech miastach.
W Radomiu światową premierę miała kolekcja przygotowana specjalnie na światową wystawę Expo 2015 w Mediolanie. Jej autorami są właśnie Bjorn Svenson i BezAle, czyli Patrycję Plesiak. W Radomiu swoje kolekcje pokazało w sumie 12 polskich projektantów. Wśród nich Basia Hetmańska, Radom reprezentowała Diana Walkiewicz. Pokazali kolekcje wiosna – lato 2015, ale też projekty z wcześniejszych kolekcji.
Pokazom mody towarzyszyły rozmaite występy na żywo. Zaśpiewali Agata Nizińska i Michał Grobelny, finalista The Voice of Poland, a także radomianin Paweł Mosiołek. Na scenie pojawiła się też wokalistka Anija Orthodox oraz aktorki Katarzyna Walter i Aleksandra Dobek.
autor: MSJN, źródło: echodnia.eu


Wszystkie prawa zastrzeżone