19.02.2012 r.

Tymex sponsorem gali Prezentacji Korony Kielce 2012

Wiele niespodzianek multimedialnych, efektowny pokaz laserów oraz występ kieleckiego Kabaretu Skeczów Męczących uświetniły prezentację zawodników Korony Kielce w Kieleckim Centrum Kultury. Kolejny raz sponsorem tego wydarzenia była nasza firma. Uroczyste podsumowanie ubiegłego półrocza i prezentacja pierwszego zespołu w odróżnieniu od ostatnich takich imprez odbyła się w KCK, ze względu na spore atrakcje, które przygotowano dla zgromadzonych gości. Nie zabrakło więc pięknych wspomnień sportowych a także śmiesznych wydarzeń zza kulis z minionej rundy, które przygotowała Korona TV.
Duże wrażenie zrobił także pokaz laserowy, któremu towarzyszyła nastrojowa muzyka i sztuczny dym. Dzięki tym zabiegom w powietrzu ukazywały się niezwykłe kształty. Ogromne wrażenie zrobiły one zwłaszcza na najmłodszych adeptach koroniarskiej szkółki piłkarskiej, którzy również pokazali się widowni. Najzdolniejsi młodzi żółto-czerwoni piłkarze zostali też nagrodzeni pamiątkowymi statuetkami. Przedstawiono także graczy bezpośredniego zaplecza pierwszego zespołu, czyli Młodej Ekstraklasy Korony Kielce.
Impreza nie mogła się odbyć także bez ogłoszenia i ukoronowania nowej Miss Korony, którą została równie urodziwa, co sympatyczna Aleksandra Kraszewska. Koronę natomiast przekazała ubiegłoroczna najpiękniejsza, czyli Katarzyna Machnik. – Spóźniłem się na najważniejszą część – żałował potem Aleksandar Vuković, który przygotowywał się do wyjścia na prezentację.
Zanim jednak ona nastąpiła publiczność doskonale nastroił kielecki kabaret KSM, ich około 40-minutowy występ oczywiście musiał zawrzeć także wątki piłkarsko-kibicowskie. I tak przedstawiony został między innymi skecz z propozycjami na hymn do Euro 2012.
I wreszcie nadszedł czas głównego punktu programu. Cały żółto-czerwony zespół wraz ze sztabem szkoleniowym pojawił się na scenie przy towarzystwie laserów i multimedialnej prezentacji. Na samym końcu zjawili się dopiero co pozyskani zawodnicy, czyli Alex Szlakotin, Mateusz Łuczak i Daniel Gołębiewski. Niestety zabrakło Miłosza Przybeckiego, który na obozie w Turcji zerwał wiązadła krzyżowe w kolanie i w tym sezonie już na boisku nie wystąpi.
autor: MSJN, źródło: korona-kielce.pl


Wszystkie prawa zastrzeżone