4.05.2012 r.

Tytuły Miss Polski, Miss Polski Nastolatek i Mistera Ziemi Świętokrzyskiej rozdane

W sobotę odbyła się gala finałowa konkursu Miss Polski Ziemi Świętokrzyskiej i Miss Polski Nastolatek. Już po raz kolejny sponsorem tego wydarzenia była nasza firma. W tym roku o tytuł najpiękniejszej reprezentantki regionu walczyło 35 dziewcząt. Jury wybrało także Mistera Ziemi Świętokrzyskiej.
Godziny pracy z choreografem i tygodnie przygotowań opłaciły się. W Międzynarodowym Centrum Kultur, widzowie obejrzeli pokazy finalistek konkursu Miss Polski Ziemi Świętokrzyskiej i Miss Polski Nastolatek. Galę poprowadził Conrado Moreno, a gwiazdą wieczoru był zespół GrooveBusterz. Panie zaprezentowały się m.in. w strojach ślubnych, wizytowych i kąpielowych. Członkowie jury nie mieli łatwego zadania. Przy ocenie brali pod uwagę wzrost, figurę, a także sposób prezentacji kandydatek.
Po prezentacji przyszedł czas na długo wyczekiwany przez uczestników werdykt. Tytuł II wicemiss Polski Ziemi Świętokrzyskiej jury przyznało Dominice Koperek. I wicemiss została Magdalena Zalińska. Koronę otrzymała Daria Borowiec. Najprzystojniejszym wśród panów został okrzyknięty Maciej Twarowski.
autor: MSJN, źródło: ntvkielce.pl


Wszystkie prawa zastrzeżone