16.12.2014 r.

Wspaniała gala boksu w Radomiu

Takiej gali bokserskiej, jak Windoor Boxing Night, zorganizowanej przez Tymex Boxing Promotion, w Radomiu jeszcze nie było. Pasjonujące pojedynki, widownia wypełniona do ostatniego miejsca i wreszcie seria triumfów zawodników z grupy Tymex Boxing Promotion. W walce wieczoru, Mariusz Viking Wach (29-1) w szóstej rundzie odebrał ochotę do kontynuacji pojedynku Travisovi Wlakerowi.
W piątkowy wieczór iskry sypały się z radomskiego ringu od samego początku trwania imprezy. Zawodnicy ze stajni Mariusza Grabowskiego zaprezentowali kawał boksu na światowym poziomie, a emocje rosły z każdym następnym pojedynkiem.
Zanim na ringu zaprezentowali się główni bohaterowie wieczoru, triumfy odnosili m.in. ROber Parzęczewski, Nikodem Jeżewski, Michał Gerlecki, czy wracający po roku przerwy na ring Damian Jonak (pokonał Bradleya Pryce’a na punkty). 19 triumf z rzędu odniósł Kamil Łaszczyk, który tym razem odprawił z kwitkiem Antonio Horvaticia.
Drogę do walki o najcenniejsze trofea światowe kontynuuje Ewa Brodnicka. Tym razem wygrała jednogłośnie na punkty z Galiną Gumiliską.
źródło: radomsport.pl


Wszystkie prawa zastrzeżone