23.04.2015 r.

Złoto dla rzetelnej firmy

Po raz czwarty z rzędu, a piąty w sumie firma Tymex została uhonorowana Złotym Certyfikatem Rzetelności. Podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach zostały wręczone Złote Certyfikaty Rzetelności dla firm, które w swojej działalności kierują się przede wszystkim uczciwością i odpowiedzialnością.
Złote Certyfikaty Rzetelności to wydarzenie organizowane przez Program Rzetelna Firma, który gromadzi ponad 50 tysięcy firm.
– To już VI edycja Złotych Certyfikatów Rzetelności. Rangę tego wyróżnienia dodatkowo potwierdza fakt, że są wręczane podczas największego wydarzenia gospodarczego w Europie Środkowo-Wschodniej – mówi Waldemar Sokołowski, prezes Rzetelnej Firmy. – Wychodzimy z założenia, że o uczciwości w biznesie najlepiej świadczą czyny, dlatego każde z nagrodzonych przedsiębiorstw zostało wcześniej zweryfikowane pod kątem rzetelności płatniczej w Krajowym Rejestrze Długów – dodaje.
Prócz potwierdzenia, że firma nie zalega z płatnościami wobec kontrahentów, certyfikat świadczy także o braku jej zaległości podatkowych oraz wobec ZUS. Przedsiębiorcy, którzy chcą przystąpić do programu zobowiązują się do przestrzegania Kodeksu Etycznych Firm, a każde naruszenie nieprzestrzegania norm, rozpatrywane jest przez Dział Kontroli Jakości Rzetelnej Firmy.
autor: MSJN, źródło: finanse.wp.pl


Wszystkie prawa zastrzeżone